Turnieje 2.0 na Binomo

Turnieje nigdy nie będą takie same.

Wszyscy wiedzą, że turnieje na platformie Binomo są bardzo popularne wśród inwestorów. Nie mogliśmy nie wziąć tego pod uwagę, więc w aktywny sposób pracowaliśmy nad ulepszeniem niniejszej sekcji, aby udział w turniejach był jeszcze bardziej ekscytujący, wygodny i – co najważniejsze – by przynosił zyski!

Opowiemy Wam coś więcej o nowych i interesujących rzeczach, które zobaczycie w zaktualizowanej sekcji:

  • Każdy turniej będzie rozgrywany na specjalnym koncie turniejowym. To odrębne konto, stanowiące uzupełnienie istniejącego konta rzeczywistego i treningowego.
  • Do każdego turnieju będzie przypisane osobne konto turniejowe. Bieżące konto turniejowe będzie dostępne w rozwijanej liście kont w momencie rozpoczęcia turnieju, pod warunkiem dokonania rejestracji.
  • Możesz zarejestrować swój udział w turnieju wcześniej.
  • Waluta używana w koncie turniejowym jest wirtualna. Oznacza to, że nie będziesz ryzykować własnych pieniędzy, kiedy zaczniesz realizować swój cel, czyli zajęcie najwyższej pozycji w rankingu turnieju.
  • Nie będzie możliwości uzupełniania salda turniejowego nieskończoną ilość razy, jak jest to w przypadku konta demonstracyjnego.
  • Wszyscy uczestnicy turnieju rozpoczynają turniej z takim samym saldem turniejowym; oznacza to, że wszyscy inwestorzy są równi i mają takie same szanse na wygraną. Wszystko zależy od umiejętności uczestników.
  • Koszt udziału w turnieju jest stały. Każdy inwestor znajdzie dla siebie odpowiedni typ turnieju: będziemy przeprowadzać zarówno darmowe turnieje dla początkujących oraz turnieje dla profesjonalnych inwestorów, w których uczestnictwo jest płatne. Oczywiście im bardziej prestiżowy jest dany turniej, tym mniejsza rywalizacja i większa suma pieniędzy z nagród.
  • Jeśli chcesz, możesz zarejestrować się na kilka turniejów w tym samym czasie. Transakcje, które zawierasz na tym samym koncie turniejowym będą zaliczane jedynie na konto tego turnieju.

Jak mogę wziąć udział w turnieju?

Aby zarejestrować swój udział w turnieju, należy przejść na stronę z wykazem turniejów, wybrać żądany turniej, otworzyć szczegółowe informacje na jego temat i kliknąć przycisk „Zarejestruj się”. Aby się zarejestrować, kwota na Twoim koncie rzeczywistym musi być wyższa od kosztu udziału. Po rozpoczęciu wydarzenia otwórz konto turnieju z poziomu strony turnieju lub wykazu kont i dołącz do walki o część puli nagród.

Wybierz turniej