Турніри 2.0 на Binomo

Турніри вже ніколи не будуть такими, як раніше.

Це не секрет, що турніри на платформі Binomo користуються дуже великою популярністю серед трейдерів. Ми не змогли оминути це увагою й активно попрацювали над удосконаленням цього розділу, щоб участь у турнірах стала ще більш захоплюючою, зручною і, головне, прибутковою!

Розповімо дещо докладніше про те, що нового й цікавого ви побачите в оновленому розділі. Отже:

  • Кожен турнір проходитиме на спеціальному турнірному рахунку. Це окремий вид рахунку, на додаток до вже існуючих реального й навчального рахунків.
  • У кожного турніру буде свій турнірний рахунок. Актуальний турнірний рахунок буде доступний у випадному списку рахунків із моменту початку турніру за умови, що ви зареєстровані в ньому.
  • На турнір можна зареєструватися заздалегідь, не очікуючи на його початок.
  • Валюта на турнірному рахунку віртуальна. Це означає, що ви не ризикуєте власними коштами, пробиваючись на вершину турнірної таблиці.
  • Оновлювати турнірний баланс безмежну кількість разів, як на демо-рахунку, можливості не буде.
  • Усі учасники починають турнір з однаковим турнірним балансом, тобто всі трейдери рівні на старті та мають однакові шанси на перемогу. Усе залежить лише від навичок.
  • Вартість участі в турнірі фіксована. Кожен трейдер знайде для себе відповідний варіант: ми проводитимемо як безкоштовні турніри для початківців, так і турніри з платною участю для професійних трейдерів. Безумовно, що престижніший турнір, то менша конкуренція і більший призовий фонд.
  • За бажання ви можете зареєструватися в декількох турнірах одночасно. Угоди, що їх ви укладатимете на одному турнірному рахунку, враховуватимуться лише в межах цього турніру.

Як взяти участь у турнірі?

Щоб зареєструватися в турнірі, перейдіть на сторінку зі списком турнірів, виберіть потрібний турнір, відкрийте докладну інформацію про нього й натисніть кнопку «Зареєструватися». Для успішної реєстрації вам потрібно мати на реальному рахунку суму, яка перевищує вартість участі. Після початку події відкрийте турнірний рахунок зі сторінки турніру або у списку рахунків і починайте боротьбу за частину призового фонду!

Виберіть турнір